S1812R-122F
S1812R-122F API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.2UH 725MA 380 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1.2uH 1% 140ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1812R-122F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812R-122F S1812R-122F Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf Fixed Inductors 1.2uH 1% 140ohm Shielded SMT Induc