Продукція > S18 > S1812R-122K
S1812R-122K
S1812.pdf
Виробник:
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис S1812R-122K
Description: FIXED IND 1.2UH 725MA 380MOHM SM.
Інші пропозиції S1812R-122K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812R-122K S1812R-122K Виробник : API Delevan Inc. S1812.pdf Description: FIXED IND 1.2UH 725MA 380MOHM SM
товару немає в наявності
S1812R-122K S1812R-122K Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf RF Inductors - SMD 1.2uH 10%