S1812R-123F
S1812R-123F API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 12UH 315MA 2 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 12uH 1% 22ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1812R-123F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812R-123F S1812R-123F Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf RF Inductors - SMD 12uH 1% 22ohm Shielded SMT Induc