Продукція > DELEVAN > S1812R-123G
S1812R-123G
S1812R-123G Delevan
page87_88_pdseries-3359669.pdf
Виробник: Delevan
RF Inductors - SMD 12uH 2% 22ohm Shielded SMT Induc
на замовлення 839 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812R-123G S1812R-123G Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf RF Inductors - SMD 12uH 2% 22ohm Shielded SMT Induc
на замовлення 900 шт:
Кількість Ціна
S1812R-123G S1812R-123G Виробник : API Delevan Inc. S1812.pdf Description: FIXED IND 12UH 315MA 2 OHM SMD