S1812R-152K
S1812R-152K API Delevan
page27_s1812.pdf
Виробник: API Delevan
Inductor RF Shielded Wirewound 1.5uH 10% 7.9MHz 40Q-Factor Ferrite 0.706A 0.4Ohm DCR 1812 T/R
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1812R-152K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812R-152K S1812.pdf
S1812R-152K S1812R-152K Виробник : API Delevan Inc. S1812.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 706MA 400MOHM SM
товару немає в наявності
S1812R-152K S1812R-152K Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf Fixed Inductors 1.5uH 10%