S1812R-153F
S1812R-153F API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 15UH 301MA 2.2 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 15uH 1% 18ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1812R-153F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812R-153F S1812R-153F Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf Fixed Inductors 15uH 1% 18ohm Shielded SMT Induc