S1812R-153H
S1812R-153H API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 15UH 301MA 2.2 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 15uH 3% 18ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1812R-153H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812R-153H S1812R-153H Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf Fixed Inductors 15uH 3% 18ohm Shielded SMT Induc
товару немає в наявності
S1812R-153H S1812R-153H Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD 15uH 3% 18ohm Shielded SMT Induc