S1812R-153J
S1812R-153J API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 15UH 301MA 2.2 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 15uH 5% 18ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1812R-153J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812R-153J S1812R-153J Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf Fixed Inductors 15uH 5% 18ohm Shielded SMT Induc
товару немає в наявності
S1812R-153J S1812R-153J Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD 15uH 5% 18ohm Shielded SMT Induc