S1812R-182J
S1812R-182J API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.8UH 681MA 430 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 1.8uH 5% 100ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1812R-182J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812R-182J S1812R-182J Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD 1.8uH 5% 100ohm Shielded SMT Induc