S1812R-183G
S1812R-183G API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 18UH 288MA 2.4 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 18uH 2% 15ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1812R-183G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812R-183G S1812R-183G Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf RF Inductors - SMD 18uH 2% 15ohm Shielded SMT Induc