S1812R-183H
S1812R-183H API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 18UH 288MA 2.4 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 18uH 3% 15ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1812R-183H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812R-183H S1812R-183H Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf Fixed Inductors 18uH 3% 15ohm Shielded SMT Induc