Продукція > DELEVAN > S1812R-184K
S1812R-184K
S1812R-184K Delevan
page27_s1812.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 180UH 153MA 8.5 OHM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 8.5Ohm Max
Q @ Freq: 40 @ 790kHz
Frequency - Self Resonant: 4.5MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 790 kHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 180 µH
Current Rating (Amps): 153 mA
на замовлення 4500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 180UH 153MA 8.5 OHM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 8.5Ohm Max, Q @ Freq: 40 @ 790kHz, Frequency - Self Resonant: 4.5MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 790 kHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Part Status: Active, Inductance: 180 µH, Current Rating (Amps): 153 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812R-184K S1812R-184K Виробник : Delevan page27_s1812.pdf RF Inductors - SMD 180uH 10%
на замовлення 369 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
S1812R-184K S1812R-184K Виробник : Delevan page27_s1812.pdf Description: FIXED IND 180UH 153MA 8.5 OHM
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Q @ Freq: 40 @ 790kHz
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 1812
Part Status: Active
Inductance: 180 µH
Current Rating (Amps): 153 mA
S1812R-184K S1812R-184K Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf Fixed Inductors 180uH 10%