S1812R-222F
S1812R-222F API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 2.2UH 658MA 460 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 2.2uH 1% 90ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1812R-222F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812R-222F S1812R-222F Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf Fixed Inductors 2.2uH 1% 90ohm Shielded SMT Induc