S1812R-222G
S1812R-222G API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 2.2UH 658MA 460 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 2.2uH 2% 90ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1812R-222G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812R-222G S1812R-222G Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf Fixed Inductors 2.2uH 2% 90ohm Shielded SMT Induc