Продукція > DELEVAN > S1812R-223J
S1812R-223J
S1812R-223J Delevan
S1812.pdf
Виробник: Delevan
RF Inductors - SMD 22uH 5% 14ohm Shielded SMT Induc
на замовлення 285 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1812R-223J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812R-223J S1812R-223J Виробник : API Delevan Inc. S1812.pdf Description: FIXED IND 22UH 277MA 2.6 OHM SMD
товару немає в наявності
S1812R-223J S1812R-223J Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf Fixed Inductors 22uH 5% 14ohm Shielded SMT Induc