Продукція > PANASONIC > S1DXM-A2C10M-AC120V
S1DXM-A2C10M-AC120V Panasonic
Виробник: Panasonic
2 Form C Time Delay Relays 100VAC 120VAC Relay Output
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY TIME DELAY 10MIN 7A 250V, Packaging: Box, Delay Time: 0.05 Sec ~ 10 Min, Mounting Type: Socketable, Function: On-Delay, Circuit: DPDT (2 Form C), Termination Style: Plug In, Voltage - Supply: 100 ~ 120VAC, Contact Rating @ Voltage: 7A @ 250VAC, Relay Type: Mechanical Relay, Timing Adjustment Method: Hand Dial, Timing Initiate Method: Input Voltage, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції S1DXM-A2C10M-AC120V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1DXMA2C10MAC120V S1DXMA2C10MAC120V Виробник : Panasonic Industrial Automation Sales s1dxm_e_cata.pdf Description: RELAY TIME DELAY 10MIN 7A 250V
Packaging: Box
Delay Time: 0.05 Sec ~ 10 Min
Mounting Type: Socketable
Function: On-Delay
Circuit: DPDT (2 Form C)
Termination Style: Plug In
Voltage - Supply: 100 ~ 120VAC
Contact Rating @ Voltage: 7A @ 250VAC