Продукція > VISHAY > S220K25SL0N63L6R
S220K25SL0N63L6R
S220K25SL0N63L6R VISHAY
VISH-S-A0024282165-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - S220K25SL0N63L6R - Keramikscheibenkondensator, 22 pF, 1 kV, ± 10%, SL, 6.4 mm, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322300
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 6.4mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Dielektrikum: SL
euEccn: NLR
Kapazität: 22pF
Spannung (DC): 1kV
Produktpalette: S Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: To Be Advised
на замовлення 4185 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 62
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - S220K25SL0N63L6R - Keramikscheibenkondensator, 22 pF, 1 kV, ± 10%, SL, 6.4 mm, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322300, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 6.4mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: SL, euEccn: NLR, Kapazität: 22pF, Spannung (DC): 1kV, Produktpalette: S Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S220K25SL0N63L6R S220K25SL0N63L6R Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components sseries.pdf Description: CAP CER 22PF 1KV SL RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.252" (6.40mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
S220K25SL0N63L6R S220K25SL0N63L6R Виробник : Vishay / BC Components sseries.pdf Ceramic Disc Capacitors .25LS 22PF 1KV 10%
Мінімальне замовлення: 11
S220K25SL0N63L6R S220K25SL0N63L6R Виробник : VISHAY 2608734.pdf Description: VISHAY - S220K25SL0N63L6R - CERAMIC CAPACITOR, 22PF, 1000V, RADIAL 10%
tariffCode: 85322300
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 6.4mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 0
usEccn: EAR99
Dielektrikum: Z5P
euEccn: NLR
Kapazität: 22pF
Spannung (DC): 0
Produktpalette: S Series
Kondensatoranschlüsse: Radial Leaded
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
Мінімальне замовлення: 23
S220K25SL0N63L6R S220K25SL0N63L6R Виробник : Vishay sseries.pdf Cap Ceramic Single 22pF 1000V SL0 10% (6.5 X 4mm) Radial Disc 6.4mm 125°C Bulk