S222M29Z5UN6UJ5R
S222M29Z5UN6UJ5R Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
sseries.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 2200PF 1KV Z5U RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Z5U
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 2200 pF
на замовлення 18000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2200PF 1KV Z5U RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Z5U, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -30°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 2200 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S222M29Z5UN6UJ5R S222M29Z5UN6UJ5R Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components sseries.pdf Description: CAP CER 2200PF 1KV Z5U RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Z5U
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Capacitance: 2200 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
S222M29Z5UN6UJ5R S222M29Z5UN6UJ5R Виробник : Vishay / BC Components sseries.pdf Ceramic Disc Capacitors S 1KV 2,2nF +/-20% Z5U AMMO e3