Продукція > VISHAY > S222M33Z5UP6TK5R
S222M33Z5UP6TK5R
S222M33Z5UP6TK5R Vishay
sseries.pdf
Виробник: Vishay
Cap Ceramic 0.0022uF 2000V Z5U 20%( 8.5 X 4mm) Radial Disc 5mm 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S222M33Z5UP6TK5R S222M33Z5UP6TK5R Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components sseries.pdf Description: CAP CER 2200PF 2KV Z5U RADIAL