S223M75Z5UN83J0R
S223M75Z5UN83J0R Vishay / BC Components
sseries.pdf
Виробник: Vishay / BC Components
Ceramic Disc Capacitors 22000pF 1000V 20% Z5U 10mm LS
на замовлення 9523 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - S223M75Z5UN83J0R - Keramikscheibenkondensator, 0.022 µF, 1 kV, ± 20%, Z5U, 10 mm, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322300, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 10mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -30°C, Dielektrikum: Z5U, euEccn: NLR, Kapazität: 0.022µF, Spannung (DC): 1kV, Produktpalette: S Series, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S223M75Z5UN83J0R S223M75Z5UN83J0R Виробник : VISHAY VISH-S-A0024282165-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - S223M75Z5UN83J0R - Keramikscheibenkondensator, 0.022 µF, 1 kV, ± 20%, Z5U, 10 mm, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322300
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 10mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -30°C
Dielektrikum: Z5U
euEccn: NLR
Kapazität: 0.022µF
Spannung (DC): 1kV
Produktpalette: S Series
productTraceability: No
Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
S223M75Z5UN83J0R S223M75Z5UN83J0R Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components sseries.pdf Description: CAP CER 0.022UF 1KV Z5U RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.748" Dia (19.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Height - Seated (Max): 0.937" (23.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF