S25FL032P0XBHIS30
S25FL032P0XBHIS30 Cypress Semiconductor Corp
Виробник: Cypress Semiconductor Corp
Description: IC FLASH 32MBIT SPI/QUAD 24BGA
Packaging: Tray
Package / Case: 24-TBGA
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 32Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V
Technology: FLASH - NOR
Clock Frequency: 104 MHz
Memory Format: FLASH
Supplier Device Package: 24-BGA (6x8)
Part Status: Obsolete
Write Cycle Time - Word, Page: 5µs, 3ms
Memory Interface: SPI - Quad I/O
Memory Organization: 4M x 8
на замовлення 137 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 137
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC FLASH 32MBIT SPI/QUAD 24BGA, Packaging: Tray, Package / Case: 24-TBGA, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 32Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V, Technology: FLASH - NOR, Clock Frequency: 104 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 24-BGA (6x8), Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 5µs, 3ms, Memory Interface: SPI - Quad I/O, Memory Organization: 4M x 8.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S25FL032P0XBHIS30 S25FL032P0XBHIS30 Виробник : Cypress / Spansion 002-00650_S25FL032P_32-Mbit_3.0_V_Flash_Memory_Dat-933047.pdf Flash Memory 32M CMOS 3V 104MHZ Serial NOR Flash
на замовлення 112 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
S25FL032P0XBHIS30 Виробник : ROCHESTER ELECTRONICS FASLS03733-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw Description: ROCHESTER ELECTRONICS - S25FL032P0XBHIS30 - S25FL032P - 32-MBIT 3.0 V FLASH MEMORY
tariffCode: 85423275
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: 3A991.b.1.a
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 75 шт:
Packaging: Tray
Package / Case: 24-TBGA
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 32Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V
Technology: FLASH - NOR
Clock Frequency: 104 MHz