S27KL0641DABHB020
S27KL0641DABHB020 Infineon Technologies
v64mb8mb128mb16mbhyperramselfrefreshdramdatasheetv1500en.pdf
Виробник: Infineon Technologies
DRAM Chip DDR SDRAM 64Mbit 8Mx8 3V/3.3V 24-Pin Fortified BGA Tray Automotive AEC-Q100
на замовлення 442 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 61
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC PSRAM 64MBIT PAR 24FBGA, Packaging: Tray, Package / Case: 24-VBGA, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 64Mbit, Memory Type: Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V, Technology: PSRAM (Pseudo SRAM), Clock Frequency: 100 MHz, Memory Format: PSRAM, Supplier Device Package: 24-FBGA (6x8), Grade: Automotive, Memory Interface: Parallel, Access Time: 40 ns, Memory Organization: 8M x 8, DigiKey Programmable: Not Verified, Qualification: AEC-Q100.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
на замовлення 59 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 59
S27KL0641DABHB020 S27KL0641DABHB020 Виробник : Infineon Technologies v64mb8mb128mb16mbhyperramselfrefreshdramdatasheetv1500en.pdf DRAM Chip DDR SDRAM 64Mbit 8Mx8 3V/3.3V 24-Pin Fortified BGA Tray Automotive AEC-Q100
на замовлення 442 шт:
Мінімальне замовлення: 3
S27KL0641DABHB020 Виробник : Infineon / Cypress CYPR_S_A0011122227_1-2541245.pdf DRAM Nor
на замовлення 93 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Tray
Package / Case: 24-VBGA
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 64Mbit
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V
Technology: PSRAM (Pseudo SRAM)
Clock Frequency: 100 MHz