S27KL0642DPBHI023
S27KL0642DPBHI023 Infineon Technologies
Виробник: Infineon Technologies
Description: IC PSRAM 64MBIT HYPERBUS 24FBGA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V
Technology: PSRAM (Pseudo SRAM)
Clock Frequency: 166 MHz
Memory Format: PSRAM
Supplier Device Package: 24-FBGA (6x8)
Write Cycle Time - Word, Page: 36ns
Memory Interface: HyperBus
Access Time: 36 ns
Memory Organization: 8M x 8
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC PSRAM 64MBIT HYPERBUS 24FBGA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 24-VBGA, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 64Mbit, Memory Type: Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V, Technology: PSRAM (Pseudo SRAM), Clock Frequency: 166 MHz, Memory Format: PSRAM, Supplier Device Package: 24-FBGA (6x8), Write Cycle Time - Word, Page: 36ns, Memory Interface: HyperBus, Access Time: 36 ns, Memory Organization: 8M x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Memory Type: Volatile
Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V
Clock Frequency: 166 MHz