S2EB-L2-48V Panasonic
323
Виробник: Panasonic
Relays 48VDC 6.5KOhm 3ADC/4AAC DPST-NO/DPST-NC(28mm 12mm 10.4mm) THT General Purpose Relay
на замовлення 140 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PST 4A 48V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 48VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 65°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 7.4 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free, Contact Form: 4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B), Contact Rating (Current): 4 A, Switching Voltage: 250VAC, 48VDC - Max, Must Operate Voltage: 33.6 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 15 ms.
Інші пропозиції S2EB-L2-48V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S2EB-L2-48V Виробник : NAIS 323 07+
на замовлення 20000 шт:
S2EB-L2-48V S2EB-L2-48V Виробник : Panasonic Electric Works 323 Description: RELAY GEN PURPOSE 4PST 4A 48V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 48VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 65°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 7.4 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Form: 4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B)
Contact Rating (Current): 4 A
Switching Voltage: 250VAC, 48VDC - Max
Must Operate Voltage: 33.6 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 15 ms
товару немає в наявності
S2EB-L2-48V S2EB-L2-48V Виробник : Panasonic Industrial Devices 323 General Purpose Relays PowerRelay 2 Form A 2 Form B 4A 250VAC