Продукція > YETDA > S300LLB4G-C YETDA
S300LLB4G-C YETDA
S300LLB4G-C YETDA
info-oln.3w2500.pdf
Виробник: YETDA
Код виробника: S300LLB4G-C RoHS LED; THT; 3mm; blue; 1500mcd; 460~475nm; 30mA; 30°; 2.8~3.8V; -20°C~+75°C; waterclear Optoelectronics
кількість в упаковці: 438 шт
на замовлення 63 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 438
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис S300LLB4G-C YETDA YETDA
Код виробника: S300LLB4G-C RoHS LED; THT; 3mm; blue; 1500mcd; 460~475nm; 30mA; 30°; 2.8~3.8V; -20°C~+75°C; waterclear Optoelectronics, кількість в упаковці: 1000 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S300LLB4G-C YETDA Виробник : YETDA info-oln.3w2500.pdf Код виробника: S300LLB4G-C RoHS LED; THT; 3mm; blue; 1500mcd; 460~475nm; 30mA; 30°; 2.8~3.8V; -20°C~+75°C; waterclear Optoelectronics