Продукція > YETDA > S300LLB4G-C
S300LLB4G-C YETDA
Виробник: YETDA
LED; THT; 3mm; blue; 1500mcd; 460~475nm; 30mA; 30°; 2.8~3.8V; -20°C~+75°C; waterclear S300LLB4G-C YETDA OLN.3w2500
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 63 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
LED; THT; 3mm; blue; 1500mcd; 460~475nm; 30mA; 30°; 2.8~3.8V; -20°C~+75°C; waterclear S300LLB4G-C YETDA OLN.3w2500, кількість в упаковці: 1000 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S300LLB4G-C Виробник : YETDA LED; THT; 3mm; blue; 1500mcd; 460~475nm; 30mA; 30°; 2.8~3.8V; -20°C~+75°C; waterclear S300LLB4G-C YETDA OLN.3w2500
на замовлення 346 шт:
Кількість Ціна