S300NGW4G YETDA
Виробник: YETDA
LED; THT; 3mm; white; 4000mcd; 30mA; 25°; 2.8~3.8V; -20°C~+75°C; waterclear S300NGW4G YETDA OLB.3w5000
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 250 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис S300NGW4G YETDA
LED; THT; 3mm; white; 4000mcd; 30mA; 25°; 2.8~3.8V; -20°C~+75°C; waterclear S300NGW4G YETDA OLB.3w5000, кількість в упаковці: 500 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S300NGW4G Виробник : YETDA LED; THT; 3mm; white; 4000mcd; 30mA; 25°; 2.8~3.8V; -20°C~+75°C; waterclear S300NGW4G YETDA OLB.3w5000