Продукція > YETDA > S300TB1G-C
S300TB1G-C YETDA
Виробник: YETDA
LED; THT; 3mm; blue; 300~500mcd; 465~475nm; 30mA; 80°; 3.2~3.8V; -40~+85°C S300TB1G-C YETDA OLN.3m0500
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 5650 шт:
Написати відгук
LED; THT; 3mm; blue; 300~500mcd; 465~475nm; 30mA; 80°; 3.2~3.8V; -40~+85°C S300TB1G-C YETDA OLN.3m0500, кількість в упаковці: 1000 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S300TB1G-C Виробник : YETDA LED; THT; 3mm; blue; 300~500mcd; 465~475nm; 30mA; 80°; 3.2~3.8V; -40~+85°C S300TB1G-C YETDA OLN.3m0500