Продукція > YETDA > S300TG4G YETDA
S300TG4G YETDA
S300TG4G YETDA
info-olz.3w6000.pdf
Виробник: YETDA
Код виробника: S300TG4G RoHS LED; THT; 3mm; green; 5000mcd; 510~535nm; 30mA; 30°; 2.8~3.8V; -20°C~+75°C; waterclear Optoelectronics
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 11994 шт:
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис S300TG4G YETDA YETDA
Код виробника: S300TG4G RoHS LED; THT; 3mm; green; 5000mcd; 510~535nm; 30mA; 30°; 2.8~3.8V; -20°C~+75°C; waterclear Optoelectronics, кількість в упаковці: 1000 шт.