Продукція > YETDA > S300TG4G-H
S300TG4G-H YETDA
Виробник: YETDA
LED; THT; 3mm; green; 6500mcd; 510~535nm; 30mA; 30°; 2.8~4.5V; -20°C~+75°C; waterclear S300TG4G-H YETDA OLZ.3w7000
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
LED; THT; 3mm; green; 6500mcd; 510~535nm; 30mA; 30°; 2.8~4.5V; -20°C~+75°C; waterclear S300TG4G-H YETDA OLZ.3w7000, кількість в упаковці: 1000 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S300TG4G-H Виробник : YETDA LED; THT; 3mm; green; 6500mcd; 510~535nm; 30mA; 30°; 2.8~4.5V; -20°C~+75°C; waterclear S300TG4G-H YETDA OLZ.3w7000