S300TG4G YETDA
Виробник: YETDA
LED; THT; 3mm; green; 5000mcd; 510~535nm; 30mA; 30°; 2.8~3.8V; -20°C~+75°C; waterclear S300TG4G YETDA OLZ.3w6000
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 111 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Написати відгук
Технічний опис S300TG4G YETDA
LED; THT; 3mm; green; 5000mcd; 510~535nm; 30mA; 30°; 2.8~3.8V; -20°C~+75°C; waterclear S300TG4G YETDA OLZ.3w6000, кількість в упаковці: 1000 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S300TG4G Виробник : YETDA LED; THT; 3mm; green; 5000mcd; 510~535nm; 30mA; 30°; 2.8~3.8V; -20°C~+75°C; waterclear S300TG4G YETDA OLZ.3w6000
Кількість Ціна