Продукція > YETDA > S300TW4G-P
S300TW4G-P YETDA
Виробник: YETDA
LED; THT; 3mm; white; 3000mcd; 30mA; 25°; 2.8~3.8V; -20°C~+75°C; waterclear S300TW4G-P YETDA OLB.3w3000
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 605 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
LED; THT; 3mm; white; 3000mcd; 30mA; 25°; 2.8~3.8V; -20°C~+75°C; waterclear S300TW4G-P YETDA OLB.3w3000, кількість в упаковці: 500 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S300TW4G-P Виробник : YETDA LED; THT; 3mm; white; 3000mcd; 30mA; 25°; 2.8~3.8V; -20°C~+75°C; waterclear S300TW4G-P YETDA OLB.3w3000