S3A-302112-K
S3A-302112-K New Age Enclosures
view
Виробник: New Age Enclosures
Battery Enclosures Mini AA Battery Box Kit 3.0 x 2.1 x 1.2 inch - Black
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MINI AA BATTERY BOX - KIT, Packaging: Bag, Color: Black, Size / Dimension: 3.020" L x 2.100" W (76.71mm x 53.34mm), Material: Plastic, ABS, Thickness: 0.062" (1.57mm), Height: 1.270" (32.26mm), Design: Hand Held, Cover Included, Container Type: Box, Area (L x W): 6.34in² (40.9cm²).
Інші пропозиції S3A-302112-K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S3A-302112-K S3A-302112-K Виробник : New Age Enclosures view Description: MINI AA BATTERY BOX - KIT
Packaging: Bag
Color: Black
Size / Dimension: 3.020" L x 2.100" W (76.71mm x 53.34mm)
Material: Plastic, ABS
Thickness: 0.062" (1.57mm)
Height: 1.270" (32.26mm)
Design: Hand Held, Cover Included
Container Type: Box
Area (L x W): 6.34in² (40.9cm²)