S3D20065G
S3D20065G SMC Diode Solutions
S3D20065A%20S3D20065H%20S3D20065G%20N2347%20REV.C.pdf
Виробник: SMC Diode Solutions
Description: DIODE SIC 650V 20A TO263-2
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: SiC (Silicon Carbide) Schottky
Capacitance @ Vr, F: 1450pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 20A
Supplier Device Package: TO-263-2
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 650 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.7 V @ 20 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 30 µA @ 650 V
на замовлення 114 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SIC 650V 20A TO263-2, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: SiC (Silicon Carbide) Schottky, Capacitance @ Vr, F: 1450pF @ 0V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 20A, Supplier Device Package: TO-263-2, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 650 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.7 V @ 20 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 30 µA @ 650 V.
Інші пропозиції S3D20065G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S3D20065G S3D20065G Виробник : SMC Diode Solutions S3D20065A%20S3D20065H%20S3D20065G%20N2347%20REV.C.pdf Description: DIODE SIC 650V 20A TO263-2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active