S3EB-L2-12V
S3EB-L2-12V Panasonic Electric Works
323
Виробник: Panasonic Electric Works
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PST 4A 12V
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 65°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Form: 4PST-3NO/1NC (3 Form A, 1 Form B)
Contact Rating (Current): 4 A
Switching Voltage: 250VAC, 48VDC - Max
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 15 ms
Part Status: Active
Approval Agency: CSA, UR
Load - Max Switching: 1000VA, 192W
на замовлення 34 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PST 4A 12V, Packaging: Box, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 65°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free, Contact Form: 4PST-3NO/1NC (3 Form A, 1 Form B), Contact Rating (Current): 4 A, Switching Voltage: 250VAC, 48VDC - Max, Must Operate Voltage: 8.4 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 15 ms, Part Status: Active, Approval Agency: CSA, UR, Load - Max Switching: 1000VA, 192W.
Інші пропозиції S3EB-L2-12V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S3EB-L2-12V Виробник : NAIS 323 07+
на замовлення 20000 шт:
S3EB-L2-12V S3EB-L2-12V Виробник : Panasonic Industrial Devices 323 General Purpose Relays PowerRelay 3 Form A 1 Form B 4A 250VAC