Продукція > NAIS > S3EB-L2-24V
S3EB-L2-24V NAIS
323
Виробник: NAIS
07+
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PST 4A 24V, Packaging: Box, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 65°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 8.4 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free, Contact Form: 4PST-3NO/1NC (3 Form A, 1 Form B), Contact Rating (Current): 4 A, Switching Voltage: 250VAC, 48VDC - Max, Must Operate Voltage: 16.8 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 15 ms, Load - Max Switching: 1000VA, 192W.
Інші пропозиції S3EB-L2-24V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S3EB-L2-24V S3EB-L2-24V Виробник : Panasonic Electric Works 323 Description: RELAY GEN PURPOSE 4PST 4A 24V
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 65°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.4 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Form: 4PST-3NO/1NC (3 Form A, 1 Form B)
Contact Rating (Current): 4 A
Switching Voltage: 250VAC, 48VDC - Max
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 15 ms
Load - Max Switching: 1000VA, 192W
товару немає в наявності
S3EB-L2-24V S3EB-L2-24V Виробник : Panasonic Industrial Devices 323 General Purpose Relays RELAY LATCH 4PST 4A 24VDC PCB