S4-0R02F1
S4-0R02F1 Riedon products by Bourns
SSL.pdf
Виробник: Riedon products by Bourns
Description: RES 0.02 OHM 1% 2W 4525
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4525 J-Lead
Size / Dimension: 0.449" L x 0.252" W (11.40mm x 6.40mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Resistance: 20 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.02 OHM 1% 2W 4525, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4525 J-Lead, Size / Dimension: 0.449" L x 0.252" W (11.40mm x 6.40mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Resistance: 20 mOhms.
Інші пропозиції S4-0R02F1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4-0R02F1 S4-0R02F1 Виробник : Riedon products by Bourns SSL.pdf Description: RES 0.02 OHM 1% 2W 4525
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4525 J-Lead
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Resistance: 20 mOhms
товару немає в наявності
S4-0R02F1 S4-0R02F1 Виробник : Bourns Bourns_10_30_2024_SSL-3519179.pdf Wirewound Resistors - SMD S-4 0.02 OHM 1%