S43LC0424 SENSITRON
Виробник: SENSITRON
2003
на замовлення 2950 шт:
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 24VWM 43VC SOT143, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-253-4, TO-253AA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: USB, Capacitance @ Frequency: 8pF @ 1MHz (Max), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max), Supplier Device Package: SOT-143, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 43V, Power - Peak Pulse: 500W, Power Line Protection: Yes.
Інші пропозиції S43LC0424
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-253-4, TO-253AA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: USB
Capacitance @ Frequency: 8pF @ 1MHz (Max)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max)
Supplier Device Package: SOT-143
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 43V
Power - Peak Pulse: 500W
Power Line Protection: Yes
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: USB
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 500W