S4924-103H API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 10UH 485MA 1.62OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 10uH 3% 1.62ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924-103H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-103H S4924-103H Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf RF Inductors - SMD 10uH 3% 1.62ohm Shielded SMT Induc