S4924-106J API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 10MH 54MA 137 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 10000uH 5% 137ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924-106J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-106J S4924-106J Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD 10000uH 5% 137ohm Shielded SMT Induc