S4924-122H API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.2UH 1.92A 100 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1.2uH 3% .1ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924-122H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-122H S4924-122H Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf Fixed Inductors 1.2uH 3% .1ohm Shielded SMT Induc