S4924-123J API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 12UH 440MA 2 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 12uH 5% 2ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924-123J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-123J S4924-123J Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf Fixed Inductors 12uH 5% 2ohm Shielded SMT Induc