S4924-126H Delevan
page31_s4924.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 12MH 50MA 143 OHM SMD
Tolerance: ±3%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 143Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 79kHz
Frequency - Self Resonant: 800kHz
Current - Saturation (Isat): 9mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 70 kHz
Height - Seated (Max): 0.230" (5.84mm)
Inductance: 12 mH
Current Rating (Amps): 50 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 12MH 50MA 143 OHM SMD, Tolerance: ±3%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 143Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 79kHz, Frequency - Self Resonant: 800kHz, Current - Saturation (Isat): 9mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 70 kHz, Height - Seated (Max): 0.230" (5.84mm), Inductance: 12 mH, Current Rating (Amps): 50 mA.
Інші пропозиції S4924-126H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-126H S4924-126H Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf RF Inductors - SMD 12000uH 3% 143ohm Shielded SMT Induc
товару немає в наявності
S4924-126H S4924-126H Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD 12000uH 3% 143ohm Shielded SMT Induc