S4924-152H API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.5UH 1.78A 120 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1.5uH 3% .12ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924-152H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-152H S4924-152H Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf Fixed Inductors 1.5uH 3% .12ohm Shielded SMT Induc