S4924-152J API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.5UH 1.78A 120 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1.5uH 5% .12ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924-152J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-152J S4924-152J Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf Fixed Inductors 1.5uH 5% .12ohm Shielded SMT Induc