S4924-153H Delevan
page31_s4924.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 15UH 618MA 800MOHM SMD
Tolerance: ±3%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 800mOhm Max
Q @ Freq: 45 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 49MHz
Current - Saturation (Isat): 300mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Height - Seated (Max): 0.230" (5.84mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 618 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 618MA 800MOHM SMD, Tolerance: ±3%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 800mOhm Max, Q @ Freq: 45 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 49MHz, Current - Saturation (Isat): 300mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Height - Seated (Max): 0.230" (5.84mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 618 mA.
Інші пропозиції S4924-153H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-153H S4924-153H Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf Fixed Inductors 15uH 3% .8ohm Shielded SMT Induc