S4924-153K
S4924-153K API Delevan
S4924-5105.pdf
Виробник: API Delevan
RF Inductors - SMD 15uH 10% .8ohm Shielded SMT Induc
на замовлення 90 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 618MA 800MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 800mOhm Max, Q @ Freq: 45 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 49MHz, Current - Saturation (Isat): 300mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Height - Seated (Max): 0.220" (5.58mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 618 mA.
Інші пропозиції S4924-153K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-153K Виробник : Delevan page31_s4924.pdf Description: FIXED IND 15UH 618MA 800MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 800mOhm Max
Q @ Freq: 45 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 49MHz
Current - Saturation (Isat): 300mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Height - Seated (Max): 0.220" (5.58mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 618 mA