S4924-155J API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.5MH 115MA 26.5 OHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1500uH 5% 26.5ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924-155J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-155J S4924-155J Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf Fixed Inductors 1500uH 5% 26.5ohm Shielded SMT Induc