S4924-156H API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 15MH 48MA 157 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 15000uH 3% 157ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924-156H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-156H S4924-156H Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf Fixed Inductors 15000uH 3% 157ohm Shielded SMT Induc