S4924-156J API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 15MH 48MA 157 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 15000uH 5% 157ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924-156J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-156J S4924-156J Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf Fixed Inductors 15000uH 5% 157ohm Shielded SMT Induc
товару немає в наявності
S4924-156J S4924-156J Виробник : Delevan S4924.pdf RF Inductors - SMD 15000uH 5% 157ohm Shielded SMT Induc